VİLLA AŞİNA

 • Villa Aşina  »  Tesis Bilgileri
 • Konaklama
  :
  Yarım Pansiyon
 • Kapasite
  :
  20 Oda
 • Telefon-1
  :
  0 252 712 04 43
 • Telefon-2
  :
  0 252 712 2444
 • Faks
  :
  0 252 712 8781
 • Web
  :
  www.villaasina.com
 • Hizmet Dönemi
  :
  12 Ay Hizmetinizde
(1110) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

VİLLA AŞİNA

Sizlere Datça'dan çok güzel haberlerle geldik. Geçtiğimiz son beş senede bizlerle geçirdiğiniz tatillerinizden, doldurduğunuz anı defterlerimizden ilham alıp; Simi ve Rodos'un o eşsiz manzarasına hakim yepyeni bir buluşma mekanı hazırladık. Yeni mekanımızı aşina olduğunuz yollardan geçerek ve yine aşina olduğunuz manzaralı tepede bulacaksınız. Aşina olduğunuz kahvaltılarımız, beş çaylarımız, leziz mezelerimiz, ızgara balıklarımız ve muhabbetlerimiz, güler yüzümüz ve misafirperverliğimizle sizleri yepyeni mekanımız Villa Aşina'da bekliyoruz. 

Tüm bunlarla birlikte Aşina'da insanın içini serinleten palmiyeleri, rengarenk çiçekleri ile geniş bir bahçe, jakuzisinde keyif yapabileceğiniz, tam ortasındaki adada güneşlenebileceğiniz masmavi bir havuz, kapımızdan içeri adımınızı attığınızda taş duvarları, parke taşları, eski fenerleri, ahşap kapılarıyla Aşina Sokak, resepsiyona geçtiğinizde tavanda ışıklı bir kubbe,kış günlerinde içinde yanan ateşten daha çok başında yapacağımız sohbetlerle içinizi ısıtacak şık şömine,geniş ferah bir lobi ve kahvaltı terası ve tabi ki havuz başında tüm manzaraya hakim güverte sizleri bekliyor olacak.

Şimdi gözlerinizi kapatıp bir hayal edin, her odasında farklı sürprizlerin olduğu, hiçbirinin diğerine benzemediği muhteşem güzellikteki odalarında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Her köşenin, her objenin bir hikayesi var.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Villa Aşina, zeminde bahçeye yayılan, üst katlarda geri çekilerek geniş teraslar oluşmasına elveren, yer yer taş duvarların kullanıldığı bir konseptle tasarlandı. Tüm odalar deniz manzaralı olup televizyon, telefon, klima, banyolarda saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su olanağıyla, her biri ayrı isim ve duvar bezemeleriyle uygulandı. Dekorasyonda cesurca kullanılan renkler, Bülent Sancakdar imzalı fotoğraflar, lobi, odalar ve tüm koridorlara sıcaklık ve sıra dışılık getirdi. Buldan bezi , kanaviçe ve el işlemeleri gibi yerel malzemeler kullanarak, her zaman görülen “otel” atmosferinin dışında; kendinizi hem tatilde, hem de evinizde hissetmeniz, başlıca amacımız oldu.

Villa Aşina siz değerli misafirlerine Ege mutfağının değişik lezzetlerini sunmak için özenli bir mönü hazırladı.

Ağırlıklı olarak deniz ürünlerinden ve Datça’nın çeşitli otlarından yapılan meze çeşitlerinden oluşturduğumuz mönümüzü ve özel ikramımız olan buz gibi Villa Aşina şerbetimizi tatmanızı tavsiye ederiz…
Villa Aşina’da Beş Çayı:
Gelenek haline dönüştürdüğümüz beş çayımızla ilgili olarak, siz değerli misafirlerimizden olumlu izlenimler almak, bizleri memnun ve teşvik ediyor. Çay saatinde fırından yeni çıkmış, sıcak ve taze çöreklerimizle yine sizleri bekliyor olacağız.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

İskele Mah. 24. Sok. No 10 Saklıkoy - Datça - Muğla 48900


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: